top of page
Gönderim Politikası

Teslimat Süresi: Siparişlerinizin büyüklüğüne göre teslimat süreniz önemli ölçülerde değişiklik gösterilir. Teslimat süresi, siparişinizi aldıktan sonraki iş günü başlar ve belirtilen teslimat adresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Kargo Ücretleri: Tüm Türkiye genelindeki standart teslimatlar için belirlenen sabit bir kargo ücreti bulunmaktadır. Büyük veya özel siparişler için ek kargo ücretleri uygulanabilir.

Kargo Firması: Siparişleriniz genellikle güvenilir kargo firmaları aracılığıyla gönderilir. Kargo takibi için size gönderilen takip numarasını kullanarak sevkiyatınızın durumunu izleyebilirsiniz.

Hasarlı veya Kayıp Ürünler: Teslimat sırasında hasar görmüş veya kaybolmuş bir ürün alırsanız, lütfen derhal bizimle iletişime geçin. Hasarlı veya kayıp ürünler için size yardımcı olabilmemiz için mümkün olduğunca çabuk bize bilgi vermeniz önemlidir.

 

İade Politikası

İade Süreci: Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Eğer aldığınız ürünlerden memnun değilseniz veya herhangi bir nedenden dolayı iade etmek istiyorsanız, ürünü aldıktan sonra 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İade işlemi için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin ve iade talebinizi başlatın.

 

İade Şartları: İade edeceğiniz ürünlerin kullanılmamış, hasarsız ve orijinal ambalajında olması gerekmektedir. İade işlemi için ürünlerin bize geri gönderilmesi ve aldığınız ürünlerin faturasının ibraz edilmesi gerekmektedir.

 

İade Ücretleri: Müşteri tarafından yapılan iade işlemlerinde kargo ücretleri müşteriye aittir. Ancak, ürünün kusurlu veya yanlış gönderilmiş olduğu durumlarda oluşan kargo ücretleri tarafımızdan karşılanacaktır.

İade İşlemi: İade edilen ürünlerin tarafımıza ulaşmasını takiben, ürünlerin durumu incelenecek ve onaylandığı takdirde iade işlemi gerçekleştirilecektir. İade tutarı, ödeme yapılan yönteme bağlı olarak 5-10 iş günü içinde hesabınıza iade edilecektir.

bottom of page