top of page

Üyelik Sözleşmesi

Sitemize üye olmadan önce aşağıdaki sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz lütfen.

 

1. Taraflar www.kirattoptan.com internet sitesinin faaliyetlerini yürüten Kırat Toptan İstanbul adresinde

(Bundan böyle www.kirattoptan.com olarak anılacaktır).www.kirattoptan.com internet sitesine üye olan internet kullanıcısı ("Üye")

 

2. Sözleşmenin Konusu İşbu Sözleşme'nin konusu Kırat Toptan'ın sahip olduğu internet sitesi www.kirattoptan.com 'dan üyenin faydalanma şartlarının belirlenmesidir.

 

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri Üye, www.kirattoptan.com internet sitesine üye olurken verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin kanunlar önünde doğru olduğunu beyan ve taahhüt eder.

 

Üye, Kırat Toptan tarafından kendisine verilmiş olan şifreyi başka kişi ya da kuruluşlara veremez, üyenin söz konusu şifreyi kullanma hakkı bizzat kendisine aittir.

 

Üye, www.kirattoptan.com internet sitesini kullanırken yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi kabul eder.

 

Üye, www.kirattoptan.com internet sitesini kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı şekilde kullanamaz. www.kirattoptan.com internet sitesinde üyeler tarafından beyan edilen, yazılan, kullanılan fikir ve düşünceler üyelerin kendi kişisel görüşleridir ve Kırat Toptan'ı bağlamaz.www.kirattoptan.com üye verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından ve üye yazılım ve verilerine gelebilecek zararlardan dolayı sorumlu değildir.

 

Üye, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmamayı kabul eder.www.kirattoptan.com, üyeliğin iptal edilmesine kadar sözleşmenin yürürlükte kalacağını belirtir.

 

İhtilaflarda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

bottom of page